تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - نامه ی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) به مخبر دزفولی..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"انتشار مشروح مذاکرات برای مردم مشخص می‌کند که آیا هنوز می‌توان این مجموعه را شورای عالی انقلاب فرهنگی نامید، یا به ‌تبع انفعال شدید اعضای این شورا در برابر دولت، باید نام آن را به شورای عالی انفعال فرهنگی تغییر داد؟"

به گزارش خاکریز، بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) در نامه‌ای خطاب به مخبر دزفولی "دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی" تاکید کرد: آیا به‌راستی وقت آن نرسیده است که شورای عالی انقلاب فرهنگی، به خاطر کم‌کاری‌های خود، از پیش گاه ملت ایران متواضعانه عذرخواهی کند؟...

در ابتدای این نامه آمده است: همانگونه که مستحضرید، این روزها مسئله ی سند 2030 به ‌مثابه تهدیدی بزرگ برای استقلال ملی و عاملی در جهت جهانی سازی در ساحت فرهنگ، موجبات نگرانی دغدغه مندان انقلاب اسلامی را فراهم کرده است. این در حالی است که هنوز ابراز گلایه‌مندی صریح رهبر معظم انقلاب از شورای عالی انقلاب فرهنگی در رابطه با این سند، به ‌مثابه یک نقطه ی تاریک در عملکرد این شورا در خاطره‌ها باقی است.

در بخش دیگری از این نامه بیان شد: ادعای بی‌اطلاعی از تصویب و اجرای این سند نیز، خود بهانه‌ای رنگ‌باخته و عذری بدتر از گناه است. به ‌راستی، جای طرح این پرسش مهم باقی است که چطور چشمان شورای عالی انقلاب فرهنگی که قرار بود دیدبان وضعیت فرهنگی نظام باشد، به‌ قدری کم سو بود که نتوانست تحرکات ناظر به این سند را ببیند.

همچنین در بخش دیگری از این نامه اظهار شد: عدم همکاری دولت، پاسخ دقیقی به مطالبات جریان‌های دانشجویی نیست، چرا که به طور کلی بنای دولت تدبیر و امید، به رقم زدن محرمانه‌ها است! اگر روحیه انقلابی‌گری این شورا کم رنگ شده است، لااقل از فریاد‌های جریان های دانشجویی حمایت می‌کردید. جناب آقای مخبر، آیا به‌راستی وقت آن نرسیده است که شورای عالی انقلاب فرهنگی به خاطر کم‌کاری‌های خود از پیش گاه ملت ایران متواضعانه عذرخواهی کند؟

در این نامه تاکید شد: حال نیز خبرها حکایت از بررسی مجدد سند 2030 در شورای عالی انقلاب فرهنگی و تلاش فراوان مسئولین دولتی برای زدن مهر تأیید این شورا بر سند 2030 دارند. بدین‌وسیله باهدف جلوگیری از تکرار تجربیات تلخ گذشته، پیشنهادی را که چند روز پیش به مجلس شورای اسلامی داده بودیم، این بار به شما عرضه می‌کنیم و آن اینکه مذاکرات جلسه آتی شورا را به‌صورت زنده از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش کنید، یا فیلم کامل آن را در اختیار ملت قرار دهید.

در ادامه ی این نامه خاطر نشان شد: انتشار مشروح مذاکرات برای مردم مشخص می‌کند که آیا هنوز می‌توان این مجموعه را شورای عالی انقلاب فرهنگی نامید، یا به ‌تبع انفعال شدید اعضای این شورا در برابر دولت، باید نام آن را به شورای عالی انفعال فرهنگی تغییر داد؟

*سازمان بسیج دانشجوییبرچسب ها : نامه ,  بسیج دانشجویی ,  شورای عالی انقلاب فرهنگی , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :فرهنگی , سیاسی ,