تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - نامه ی ۱۵۶ نماینده ی مجلس شورای اسلامی به دکتر ولایتی..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"با عنایت به سند چشم انداز و اسناد بالا دستی نظام، ما نمایندگان امضا کننده، خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بوده و حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه ی شما اعلام می‌داریم"

دیدار های امروز ولایتی

به گزارش خاکریز،  156 نماینده ی مجلس شورای اسلامی، با امضای نامه‌ای خطاب به علی‌ اکبر ولایتی "رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی" ضمن تأکید بر نقش و جایگاه این دانشگاه و تدبیر حکیمانه ی امام خامنه ای(حفظه الله) در انتصاب وی، تاکید کردند خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بوده و حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه ی وی اعلام کردند...

متن نامه 156 نماینده مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر ولایتی
ریاست محترم هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی

سلام علیکم

احتراماً اعلام می‌دارد، جایگاه و اهمیت علم و دانایی به عنوان رکن اصلی پیشرفت و تعالی بر کسی پوشیده نیست. ارزش انسان در آموزه های اسلامی و قرآنی به دانش اوست. دانشی که باعث رشد و سعادتمندی دین و دنیای انسان گردد. در این راستا، به عنوان یک مجموعه ی علمی مردم نهاد، "دانشگاه آزاد اسلامی" در اردیبهشت سال 1361 با پیشنهاد فقید سعید مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و موافقت و حمایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و تاییدات مقام معظم رهبری و مسئولین وقت تاسیس شد و منشاء خدمات ارزشمند علمی، پژوهشی، اقتصادی و فرهنگی گردید.

ارتحال جانسوز رئیس هیئت موسس و هیئت امناء این دانشگاه، باعث شوک در جامعه، به ویژه در میان اعضای بزرگ خانواده ی دانشگاه شد. در چنین شرایطی، انتصاب حضرتعالی "که چهره‌ای علمی و دانشگاهی" شناخته شده، مقبول و مورد اعتماد امام، رهبری عزیز و مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، یار همیشه در صحنه ی انقلاب و امام و رهبری بود، با تدبیر حکیمانه ی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و یادآوری اثر بخش بودن این دانشگاه در حکم ایشان مایه ی مباهات و امتنان است. همچنین از اعضای محترم هیئت موسس در انتخاب شایسته ی جنابعالی به عنوان رییس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و تحولات اخیر در هیئت رئیسه ی دانشگاه آزاد اسلامی، به خصوص انتصاب رئیس دانشگاه که از اقدامات شایسته و در خور توجه جنابتان است نیز تشکر می‌نماید.

بیان راهبردهای مدیریتی در توسعه ی کیفی دانشگاه آزاد اسلامی، ارتقاء هرم هیئت علمی، جذب نخبگان و توجه جدی به توسعه ی شرکت‌های دانش بنیان در راستای سند برنامه‌های پنج ساله ی توسعه و سند چشم انداز 1404در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی مورد حمایت و پشتیبانی ما است. با عنایت به سند چشم انداز و اسناد بالا دستی نظام، ما نمایندگان امضا کننده، خواهان ادامه و استمرار رشد کیفی و ارتقاء جایگاه علمی کشور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بوده و حمایت جدی خود را از اقدامات مدبرانه ی شما اعلام می‌داریم.

سلامتی و دوام عمر مقام معظم رهبری و توفیقات روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران، از خداوند متعال مسئلت داریم.برچسب ها : ولایتی ,  نمایندگان مجلس , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :سیاسی ,