تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - مسئول بررسی و تحلیل بسیج خواهران دانشگاه امام خمینی(رحمت الله علیه) قزوین..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"عده ای خوش خیالیسم با اهانت به مقام مدافعان حرم٬ سعی کردند تا سیاست مذاکره را جایگزین سیاست مقاومت کنند، کسانی که مدعی رفع سایه ی شوم جنگ بودند، الآن کجا هستند"

به گزارش خاکریز، مسئول بررسی و تحلیل بسیج خواهران دانشگاه امام خمینی(رحمت الله علیه) قزوین، با اشاره به حادثه ی تروریستی تهران بیان کرد: متاسفانه، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی که چشم دیدن وحدت و پیشرفت مردم ایران را نداشتند، در طی ۳۸سال از عمر انقلاب اسلامی، به طرق مختلف سعی کرده اند که در وحدت و ترقی این مردم خلل ایجاد کنند و مانع پیشرفت نظام شوند...

مسئول بررسی و تحلیل بسیج خواهران دانشگاه امام خمینی(رحمت الله علیه) قزوین افزود: تا جایی که جسارت کردند و با اقدام تروریستی در مرکزیت این کشور، سعی داشتند امنیت جانی و روانی مردم غیور را برهم بزنند و چند تن از هم وطنان عزیزمان را به شهادت برسانند. وی ادامه داد: این گروهک تروریستی و عمال امثالهم، گویا شجاعت ها و رشادت های فرزندان امامین انقلاب را فراموش کرده اند. ما فرزندان امام خامنه ای(حفظه الله) قاطعانه این پیام را به گوش فراموش کاران می رسانیم که همانگونه که در این ۳۸سال با پیروی از رهنمودهای پدرمان، مدافع نظام و انقلاب بودیم٬ باز هم مثل همیشه، سیلی محکمی به دشمنان خواهیم زد و در این راه هیچ هراسی نداریم، حتی اگر در مرکز کشورمان ترقه بازی کنند، به خیال باطل خود دنبال قدرت نمایی باشند و در دل مردم غیور و بصیر، ترس ایجاد کنند.

مسئول بررسی و تحلیل بسیج خواهران دانشگاه امام خمینی(رحمت الله علیه) قزوین، با انتقاد از توهین و جسارتی که چندی پیش در مورد مدافعان حرم شد، گفت: عده ای خوش خیالیسم با اهانت به مقام مدافعان حرم٬ سعی کردند تا سیاست مذاکره را جایگزین سیاست مقاومت کنند. جا دارد به خوش خیالیسم ها بگوییم که شما کجای بهارستان و حرم مطهر بنیان گذار انقلاب اسلامی بودید که فرصت مذاکره را نداشتید؟ وی با بیان اینکه عده‌ای معتقدند که برجام، سایه ی شوم جنگ را رفع کرد، ادامه داد: کسانی که مدعی رفع سایه ی شوم جنگ بودند، الآن کجا هستند تا ببینند شیطان بزرگ در نشست ریاض ایران را تروریسم خوانده و نقشه ی شوم جنگ را علیه این تروریسم کشیدند؟ مدعیان رفع سایه ی شوم جنگ در این اقدام تروریستی کجا بودند که توضیح دهند آیا سایه ی جنگ رفع شده، یا نزدیک تر گشته؟
 
مسئول بررسی و تحلیل بسیج خواهران دانشگاه امام خمینی(رحمت الله علیه) قزوین، با توجه به سخنان گرانقدر امام راحل که فرموند: بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می‌شوند خاطرنشان کرد: دشمنان نظام جمهموری اسلامی و ملت بدانند که مردم انقلابی و غیور ایران ساکت نخواهند ماند و راه انقلاب همچنان ادامه خواهد داشت.

*پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییبرچسب ها : بسیج دانشجویی ,  دانشگاه امام خمینی قزوین , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :سیاسی ,