تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"واقعاً در خور شان یک رئیس جمهور نیست که در صفحات منتسب به خود، آن هم با اوضاع تحریم‌های نجومی فعلی و اوضاع بد اقتصادی بانک‌ها، تمام همتش را بر زنده نگه داشتن صدای ربنای فلان خواننده بگمارد"

به گزارش خاکریز، مهدی عبدالملکی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، در مورد تحریم‌های اخیر گفت: اخیراً شاهد صحبت‌ها و جنجال آفرینی‌هایی از آقای روحانی هستیم که متاسفانه خاطرات تلخی را برای مردم یادآوری می‌کند و مردم با نگرانی می‌پرسند دوباره بناست چه بلایی سرمان بیاید؟ وی ادامه داد: دولت روحانی یک چندوجهی کاذب است. اساسا دولت بازدهم غیر از وجه اقتصادی خود که آن هم به شدت فلج است، وجه عملکردی و رویکردی دیگری ندارد...

عبدالملکی تاکید کرد: متاسفانه تجربه شده که هر گاه رئیس جمهور بر حاشیه سازی با مباحث فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره اصرار می‌ورزد، در پشت ماجرا، مشغول یک پروژه ی محرمانه‌ای است که با اقتصاد کشور ارتباط دارد و این محرمانه‌ها چیزی نیست جز سرپوشی شکست‌های پی در پی سیاست‌های اقتصادی دولت متبوع وی، یا پیش بردن برخی معاهدات که اقتصاد ما را از اینکه هست بیمارتر می‌کند.

این فعال دانشجویی گفت: واقعاً در خور شان یک رئیس جمهور نیست که در صفحات منتسب به خود، آن هم با اوضاع تحریم‌های نجومی فعلی و اوضاع بد اقتصادی بانک‌ها، تمام همتش را بر زنده نگه داشتن صدای ربنای فلان خواننده بگمارد. وی تاکید کرد: روحانی خودش می‌داند که این ماجرا جدای از اشتباه بودنش، صرفاً یک جنجال است. ما هم می‌دانیم که پرداختن به بعضی مسائل غیر اولویت در ساختار وزارت خانه‌ها، صرفاً یک عامل پرت کردن حواس منتقدین و نماینده‌ها و اذهان عمومی است.

عبدالملکی اضافه کرد: روش جنجال آفرینی‌های پوشاننده‌ای که روحانی در مسئولیت‌های امنیتی خودش به خوبی فراگرفته، دیگر قدیمی و منسوخ شده و نیاز است این تذکر دلسوزانه را به وی بدهیم که حداقل تاکتیک قدیمی خودش را عوض کند. وی گفت: هر چه هجمه ی این حاشیه سازی‌ها بیشتر می‌شود، متوجه می‌شویم که حجم محرمانه‌ها، شکست‌ها و فشارهای اقتصادی بیشتر است. این را هم باید مجدداً به دولتمردان تذکر دهیم که خیالشان راحت باشد، ما حواسمان هست! قرارداد گازی ترکیه و معاهده ی پاریس را از یاد نبرده ایم.

این فعال دانشجویی افزود: آقای روحانی، ما می‌دانیم که با وضع تحریم‌های جدید، دیگر نه روح و نه جسم برجام هیچکدام باقی نخواهند ماند. ما هم مانند شما شاهد از ریشه کندن این درخت گلابی برجام توسط طرف غیر قابل اعتماد غربی هستیم. اما به جای پرت کردن حواس مردم که رفتاری خلاف اخلاق و اصول حکومت داری در اسلام است، منتظر اقدام متناسب و عذرخواهی شما و بازگشت از آن رویکرد اشتباه اعتماد به دشمن هستیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی گفت: آقای روحانی، وضع اقتصاد و معیشت مردم و کشور اصلاً خوب نیست. از جنجال آفرینی‌های بیهوده دست بردارید و به فکر کشور و اصلاح سیاست‌هایتان باشید. حجم مشکلات را با هجمه ی جنجال آفرینی‌ها نپوشانید، بلکه بنا بر شعارتان تدبیر کنید.

*فارسبرچسب ها : مهدی عبدالملکی ,  بسیج دانشجویی ,  روحانی ,  تحریمها , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :سیاسی ,