تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"آقای روحانی،به شما هشدار می دهیم که دانشجویان انقلابی، همواره پیرو ولایت و انقلابشان تا ظهور حضرت حجت(ارواحنا فدا) حرکت می کنند و آتش به اختیارند، پس به شما توصیه می کنیم برای کارآمد جلوه دادن ناکارآمدی تفکرتان، از هر وسیله ای استفاده نکنید"

به گزارش خاکریز، انجمن اسلامی دانشجویان پردیس فارابی دانشگاه تهران، در بیانیه ای پیرامون صحبت های  رئیس جمهور درباره ی ولایت حضرت علی(علیه السلام) نوشت: جناب رئیس جمهور، در روزهای بعد از انتخابات از شما حرف هایی شنیده می شود که طاقت جامعه ی بصیر و انقلابی را لبریز کرده است. متن این بیانیه در ادامه میآید...

"فتنه شاید با امـام از کودکی همسایه بوده

یا که در طیّاره ی‌ پاریس-تهران بوده باشد"

آقای روحانی! "مبنا" کلمه ای است که اساس و چرایی یک موضوع را می رساند و وقتی گفته می شود مبنای ولایت را نظر مردم می دانند، اینطور در ذهن متبادر می شود که اساس ولایت را نظر مردم می دانند! در حالی که ولایت امری الهی است، چه در زمان حضور ائمه معصومین(علیهم السلام) در متن مردم و چه در زمان غیبت ولیعصر(ارواحنا فدا).

آقای روحانی! ولایت امری الهی است و قران کریم تصریح می دارد: انّی جاعِلُکَ للناسِ اماماً.

جناب رئیس جمهور، در روزهای بعد از انتخابات از شما حرف هایی شنیده می شود که طاقت جامعه ی بصیر و انقلابی را لبریز کرده است. آن از سند ۲۰۳۰ که  نمی خواستید از آن بگذرید و این هم از بیان اخیر شما که هنوز معنای مقبولیت و مشروعیت را بدرستی یا درک نکرده اید، یا نخواستید درک کنید! البته این سخنان از شیخی که مبنای قیام ثارالله(علیه السلام) را درس مذاکره می داند یا می خواهد بداند، یا از صلح تحمیلی امام مظلوم حسن ابن علی(علیه السلام) درس از خودگذشتگی و یاران حضرت را بجای ذم خیانت به تقدس از آنان میپردازد یا میخواهد بپردازد عجب نداشت! 

آقای روحانی، در حماسه ی چهل میلیونی اخیر، دیدیم که چهل میلیون نفر با نگاه خداوند متعال، به جمهوری مقدس اسلامی ایران، تحت دعوت رهبری لبیک گفتند. چهل میلیونی که حدود پنجاه و هفت درصد آن به هر وسیله و دلیلی به شما رای دادند.

آقای روحانی، مبنای نظر شما کم روی دست مردم داغ نگذاشت، نمونه ی آن تصویب تحریم های ظالمانه ی شیطان اکبر که فکر می کنیم با مرگ زود هنگام برجام در سال های قبل، مراسم ترحیم چهلمی بر برجام بود!

آقای روحانی، از برای اثبات تفکراتتان چندمین بار است که از ائمه عصمت و طهارت(علیهم السلام) استفاده ی ابزاری می کنید!

به شما هشدار می دهیم که دانشجویان انقلابی، همواره پیرو ولایت و انقلابشان تا ظهور حضرت حجت(ارواحنا فدا) حرکت می کنند و آتش به اختیارند، پس به شما توصیه می کنیم برای کارآمد جلوه دادن ناکارآمدی تفکرتان، از هر وسیله ای استفاده نکنید.

*پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجوییبرچسب ها : بسیج دانشجویی ,  روحانی ,  بیانیه ,  پردیس فارابی , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :سیاسی ,