تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - نامه ی بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما به علی عسکری..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، با قدرت تأثیرگذاری بر افکار عمومی، باید بداند که قطعاً رهنموهای امام خامنه ای(حفظه الله) به صلاح این مجموعه است و باید با حمایت از جوانان مومن انقلابی، نقش بی بدیل خود را در آگاهی مردم، با پشت پا زدن به منفعت طلبان داخلی و خارجی ایفا و با حرکت بر مبنای اصول و ارزش های انقلاب اسلامی، برنامه ی ثریا را مجدداً احیا نمایند"

به گزارش خاکریز، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، در نامه ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما، ضمن انتقاد از بی توجهی های صورت گرفته نسبت به تاکیدات امام خامنه ای(حفظه الله) برای پخش برنامه ثریا نوشت: صدا و سیما، برای پخش "ثریا" درگیر سیاسی بازی های دلالان دولتی و ظاهرالصلاح های این سازمان شده است...

متن این نامه به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای علی عسکری، رئیس محترم سازمان صدا و سیما

بارها مقام معظم رهبری، رسالت اصلی صدا و سیما در مسائل مختلف را بیان و راهبردهای اساسی برای رسیدن به رسانه ی جهان اسلام را ترسیم نموده اند. اما متاسفانه کلام ایشان چون گذشته مورد بی مهری های زیادی قرار گرفته است.

یکی از این موارد، برنامه ی تلویزیونی ثریاست که هدفش برطرف کردن مشکلات مردم بوده است. اما دیدیم پس از پیام تشکر مقام معظم رهبری از آنها که چون همیشه، حاصل نگاه تیزبین و برجسته و استراتژیک ایشان بود، یکی از پرمخاطب ترین برنامه های صدا و سیما مورد هجوم و کم لطفی قرار می گیرد. این اولین بار نیست که دستور رهبری روی زمین می ماند و عده ای ظاهر الصلاح که در قلب شان عداوت با کلام ولایت دارند، در خفا از هر کارشکنی برای اجرای فرامین ایشان فروگذار نمی کنند.

برادر انقلابی آقای علی عسکری، همانطور که می دانید، پس از پیام تشکر و قدرانی رهبر انقلاب از عوامل برنامه ی ثریا، چند بار دیگر به حضرتعالی و مجموعه ی رسانه ی ملی دستور بر حمایت از ثریا داده اند که دیده‌بان پیشرفت کشور بوده و مسائل مهم کشور را با تیزبینی و نگاه دقیق نقد و بررسی می‌کند، تا که بتواند نقش خود را در گره گشایی از مشکلات مردم ایفا نماید، اما سازمان را چه شده است که علی رغم تاکید ایشان، درگیر سیاسی بازی های دلالان دولتی و ظاهر الصلاح های صداوسیما می شود، تا منافعاشان خدشه دار نشود و بتوانند با فشارهای سیاسی و اقتصادی، رسالت روشنگری صدا و سیما را به حاشیه برانند.

زمانی که مجال نقد منصفانه و کارشناس محور در رسانه ی ملی فراهم نشود، عده ای معترض در لباس منتقد، دست به کارهای مغایر اخلاق و ادب مسلمانی زده و روز قدس به منتخب مردم بی احترامی می کنند. باید اجازه داد منتقدین واقعی که درد ملت و اسلام دارند، فرصت و امکان بیان حرف های خویش را داشته باشند.

بی شک در برهه ای که تیم رسانه ای دولت و عوامل شان همواره سعی بر حاشیه سازی های روزانه برای دورکردن اذهان مردم از مسائل اصلی کشور بالاخص ناکارآمدی دولت در حوزه اقتصادی دارند، برنامه‌هایی نظیر "ثریا" که با بررسی مشکلات اساسی کشور  و مردم، از صنایع خرد و کلان، تا نظام بانکداری، آموزش و پرورش، مسکن، بحران آب، طرح تحول نظام سلامت و… شرایط آگاهی‌بخشی جامعه را فراهم می سازد، سبب بازگشت اعتماد مردم به رسانه ی ملی می شود. همچنین اگر دولت مردان حقیقتاً خواهان برطرف کردن مشکلات باشند، باید از حضور چنین برنامه ای که دلسوزانه نکاتی را برای پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح می کند استقبال کرده و نهایت حمایت را خرج آن نمایند.

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، به عنوان خاکریز اصلی جنگ نرم، با قدرت تأثیرگذاری بر افکار عمومی، باید بداند که قطعاً رهنموهای امام خامنه ای(حفظه الله) به صلاح این مجموعه است و باید با حمایت از جوانان مومن انقلابی، نقش بی بدیل خود را در آگاهی مردم، با پشت پا زدن به منفعت طلبان داخلی و خارجی ایفا و با حرکت بر مبنای اصول و ارزش های انقلاب اسلامی، برنامه ی ثریا را مجدداً احیا نمایند و  از تمام تواناییهای خود در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی و جلوگیری از انحرافات استفاده کنند.

*خبرگزاری دانشجوبرچسب ها : نامه ,  دانشگاه صدا و سیما ,  برنامه ی ثریا ,  علی عسکری , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :اخبار ,