تبلیغات
KHAKRIZ313.IR - دهن‌کجی پاریس به دیپلماسی التماسی..
KHAKRIZ313.IR
نزدیک‌ترین نقطه به دشمن . . .


ابزار و قالب وبلاگ

نظر شما در خصوص پایگاه اینترنتی خاکریز چیست؟
وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
پخش زنده حرم حدیث موضوعی
روزشمار غدیر مهدویت امام زمان (عج)
پیج رنک گوگل

"پیداست که ضدیت با اصل ولایت فقیه و اعدام‌های سال ۶۷، اسم رمز و حلقه ی وصل جریان برانداز و یا متأثرین از این تفکر، در بخش‌هایی از جریان خاصی در کشور است"

مریم رجوی دهن‌کجی پاریس به دیپلماسی التماسی!

به گزارش خاکریز، برگزاری نشست منافقین در پاریس تنها دو روز پس از سفر آقای ظریف به فرانسه و اینکه مسئولان فرانسوی به وزیر امور خارجه ی کشورمان گفته‌اند ارتباطی با منافقین ندارند پیش از تبری جستن از منافقین، تمسخر و توهین به مخاطب می‌باشد، چرا که مسؤول کامل برگزاری این نشست، دولت فرانسه است. اما در این باره چند نکته گفتنی است...

۱. منافقین برند شیعی و داعش برند سنی از قرائت التقاطی و به‌کلی منحرف از اسلام هستند که هر دو نیز از یک جنس وحشی‌گری برخوردارند. هر دو با بعثی‌های عراق و مسئولان اطلاعاتی صدام متحدند و همکاری ‌کرده و می‌کنند. هر دو در ‌کشتن، زنده به‌ گور کردن و شکنجه ی مردم رفتار مشابهی دارند.

۲.️ برگزاری نشست تروریست‌ها در پاریس، بیانگر میزان احترام واقعی است که دولت و وزارت خارجه ی فرانسه برای همتای ایرانی خود قائل هستند. اینکه ۴۸ ساعت پس از سفر ظریف، پاریس اجازه ی برگزاری میتینگ به تروریست‌ها می‌دهد، نشانه ی دهن‌کجی پاریس به موضع نرمش و مماشات یکطرفه ی دولت ایران است.

۳. فرانسه در میان کشورهای ۵+۱ و از قبل برجام، بیشترین سود اقتصادی را به‌دست آورده است. فروش ایرباس، انحصار ۸۰ درصدی بازار خودرو و قرارداد ۴/۸ میلیارد دلاری فاز ۱۱ پارس جنوبی با شرکت نفتی توتال فرانسه و غیره... از این رو دیگر ضرورتی نمی‌بیند که هزینه‌ای برای ایران پرداخت کند. متقابلاً ایران در مقابل این حجم گسترده از امتیازدهی، می‌بایست بیشترین طلبکاری را داشته باشد، اما متأسفانه "دیپلماسی التماسی" جایی برای این طلبکاری باقی نگذاشته است!

۴. در ایام انتخابات اخیر، عده‌ای با عنوان روشن شدن اعدام‌های سال ۶۷ ، به‌دنبال احقاق حقوق تروریست‌هایی بودند که ۱۷ هزار شهید ترور، حاصل سال‌ها فعالیت آن‌هاست. جالب اینکه در نشست منافقین، مریم رجوی نیز از دو موضوع تشکر کرد:

اولاً: تشکر از بدنه ی برانداز فتنه‌گر در سال ۸۸ که شعار "مرگ بر اصل ولایت فقیه" سر دادند.
ثانیاً: کسانی که در انتخابات اخیر، موضوع اعدام‌های سال ۶۷ را زنده کردند.

پیداست که ضدیت با اصل ولایت فقیه و اعدام‌های سال ۶۷، اسم رمز و حلقه ی وصل جریان برانداز و یا متأثرین از این تفکر، در بخش‌هایی از جریان خاصی در کشور است.

*جام نیوزبرچسب ها : فرانسه ,  نشست منافقین ,  دیپلماسی , 
نوشته شده توسط : قرارگاه جهاد فرهنگی، طبقه بندی شده در :سیاسی ,